Senzuální masáže pro muže


Masáže

Jen málo věcí dokáže naladit Vaše smysly jako erotická masáž. Uvolnění, relaxace, odbourání stresu a napětí, ale také vzrušení, vášeň a povzbuzení libida; toho všeho dosáhneme intimní erotickou masáží. Erotická masáž je skvělým způsobem jak načerpat sexuální energii a upevnit partnerský vztah. Citlivé doteky uvolní napětí a nastartují volné proudění endorfinů, které přinášejí pocity blaha a radostnou náladu. Masáž dokáže hlazením pokožky stimulovat naše vnitřní já a umožnit tak dosažení emocionální rovnováhy.

Nuru masáž

Nuru-Masáž celého těla jako žádná jiná

Nuru masáž je druh mimořádně smyslné erotické masáže. Provádí se přírodním olejem a po celou dobu masáže Vás masíruji celým tělem, prsy, bříškem, zadečkem…

Při masáži se jeho léčivé složky vstřebávají do těla a dodávají mu novou energii.

NURU masáž je klouzavá a postupně vám rozproudí krev a energii až do konečků prstů.Dotek těla na tělo, pomalý klouzavý pohyb a tření intimními místy způsobuje mužům velmi hluboký prožitek a extrémní vzrušení. NURU masáž je více energická a díky tomu, že masírujeme celou svou váhou, zasahuje hluboko do těla, až do vnitřních orgánů. Tlak těla na tělo způsobuje prokrvení pokožky, svalů i vnitřních orgánů, díky kterému se budete dlouhou dobu cítit uvolnění a plní energie.

Zážitek z NURU masáže je zcela odlišný, než z klasických masáží.

Je velice populární v japonských lázeňských domech již po dekád. Nuru je mokrá masáž, u které jsou klient i masérka zcela nazí. Používá se kluzký přírodní gel, který se zahřeje na příjemnou teplotu aby byl příjemný pro oba účastníky. Masérka pak klouže svým tělem po tělu klienta, což jedinečnou hmatový vjem, který je překvapivě vzrušující!

Nuru masáž je vzrušující pro celé tělo a probudí všechny Vaše sexuální cítění.

Nuru gel je bezbarvý, bez chuti a zápachu a nezanechává skvrny nebo poškození tkaniny. Obsahuje aloe vera a je velmi dobré pro hydrataci a revitalizaci kůže.

Procedura tedy působí nejen na organismus, ale je také „elixírem života“ pro naše smysly.

Tantrická masáž

Tantra masáž probíhá v příjemném prostředí při relaxační hudbě, intimním osvětlení svíček a vůni éterických olejů.

Samotná masáž začíná úvodním rituálem ve stoje, kdy se žena přibližuje k muži nebo naopak a snaží se energeticky i fyzicky na sebe naladit. Pomocí masážních technik, rozdýcháváním o odblokováním energie se masér/ka pokouší klienta/ku co nejvíce uvolnit a připravit na následnou masáž.

V průběhu vlastní masáže se nejprve uvolní celé tělo horkými ručníčky namáčenými v aroma lázni, pak následuje lehká jemná část masáže ovíváním než je tělo dokonale osušeno, hlazením, kožešinkami a peřím. Pokračuje se smyslnou a vzrušující masáží teplým olejem věnující pozornost všem částem vašeho těla včetně pohlaví a intimních zón. Probouzená sexuální energie je rozváděna do celého těla což umožňuje prožít vnitřní celotělní orgasmus. Masérka Vás při něm povede jak správně dýchat, soustředit se na sebe a vychutnávat si tyto nádherné okamžiky radosti a uvolnění.
© 2016 www.masazpromuze.eu. Webdesign Petra Rothová, Kódování & programování HKgrafik